Vážení zákazníci, od středy 14. 10. 2020 prodej poledního a klasického menu do našich krabiček s sebou od 11:00 do 20:00 hodin přes výdejní okénko i s nabídkou rozvozu ZDARMA od 5-ti jídel. Pilsner Urquell 12 do PET láhve 2 l za 159 Kč.

O restauraci Na Kopečku

Restaurace byla po rekonstrukci a takřka dvouleté pauze opět otevřena v říjnu 2007. Provozovatelé pro své návštěvníky připravili několik příjemných změn. Jednou z nich je zastřešení velké zahrádky, která je vybavena i topením, kde je možno sedět za každého počasí. Dále pak malá zahrádka s pergolou, která byla zbudována na pravé straně vedle vchodu do restaurace.
Pro obě zahrádky byl vybudován kiosek se zahradním grilem a vlastním výčepem. Byla nainstalována tanková technologie (viz fotogalerie), takže si naši hosté mohou pochutnat na výborném tankovém Pilsner Urquell – světlý ležák v restauraci i na zahrádce, ale i na dalších sudových pivech. Velkých změn dosáhl také interiér s výkonným odsáváním, dobrým ozvučením, plazmovými televizory a dataprojektorem. České i mezinárodní speciality a široká nabídka poledních jídel je připravována v moderně vybavené kuchyni, která splňuje veškeré hygienické předpisy.

PODLE ZÁKONA O EVIDENCI TRŽEB JE PRODÁVAJÍCÍ POVINEN VYSTAVIT KUPUJÍCÍMU ÚČTENKU. ZÁROVEŇ JE POVINEN ZAEVIDOVAT PŘIJATOU TRŽBU U SPRÁVCE DANĚ ONLINE; V PŘÍPADĚ TECHNICKÉHO VÝPADKU PAK NEJPOZDĚJI DO 48 HODIN.