Od 31. 5. 2021 pro vás máme kompletně otevřeno včetně vnitřních prostor! A to až do půlnoci. Těšíme se na vás a velmi vám děkujeme za podporu.

O restauraci Na Kopečku

Restaurace byla po rekonstrukci a takřka dvouleté pauze opět otevřena v říjnu 2007. Provozovatelé pro své návštěvníky připravili několik příjemných změn. Jednou z nich je zastřešení velké zahrádky, která je vybavena i topením, kde je možno sedět za každého počasí. Dále pak malá zahrádka s pergolou, která byla zbudována na pravé straně vedle vchodu do restaurace.
Pro obě zahrádky byl vybudován kiosek se zahradním grilem a vlastním výčepem. Byla nainstalována tanková technologie (viz fotogalerie), takže si naši hosté mohou pochutnat na výborném tankovém Pilsner Urquell – světlý ležák v restauraci i na zahrádce, ale i na dalších sudových pivech. Velkých změn dosáhl také interiér s výkonným odsáváním, dobrým ozvučením, plazmovými televizory a dataprojektorem. České i mezinárodní speciality a široká nabídka poledních jídel je připravována v moderně vybavené kuchyni, která splňuje veškeré hygienické předpisy.

PODLE ZÁKONA O EVIDENCI TRŽEB JE PRODÁVAJÍCÍ POVINEN VYSTAVIT KUPUJÍCÍMU ÚČTENKU. ZÁROVEŇ JE POVINEN ZAEVIDOVAT PŘIJATOU TRŽBU U SPRÁVCE DANĚ ONLINE; V PŘÍPADĚ TECHNICKÉHO VÝPADKU PAK NEJPOZDĚJI DO 48 HODIN.