Máme otevřené výdejové okno od 11:00 do 20:00 hod s rozvozem do 2 km ZDARMA od 5 jídel. AKČNÍ CENA PILSNER URQUELL 2l do PET lahve za 159 Kč.

Restaurace byla po rekonstrukci a takřka dvouleté pauze opět otevřena v říjnu 2007. Provozovatelé pro své návštěvníky připravili několik příjemných změn. Jednou z nich je zastřešení velké zahrádky, která je vybavena i topením, kde je možno sedět za každého počasí. Dále pak malá zahrádka s pergolou, která byla zbudována na pravé straně vedle vchodu do restaurace.

Pro obě zahrádky byl vybudován kiosek se zahradním grilem a vlastním výčepem. Byla nainstalována tanková technologie (viz fotogalerie), takže si naši hosté mohou pochutnat na výborném tankovém 10° Staropramenu v restauraci i na zahrádce, ale i na dalších sudových pivech.

no images were found

Velkých změn dosáhl také interiér s výkonným odsáváním, dobrým ozvučením, plazmovými televizory a dataprojektorem. České i mezinárodní speciality a široká nabídka poledních jídel je připravována v moderně vybavené kuchyni, která splňuje veškeré hygienické předpisy.